Abdülkadir Ömür ilk turda rekor kırdı

Abdülkadir Ömür ilk turda rekor kırdı.işte rekor lişte
  • 02.07.2019 18:34:36
   

Tuttosport‘un her yıl düzenlediği dünyanın en yetenekli gençleri anketinde bir ilk yaşanıyor. İlk defa bir türk futbolcu listede yüksek sıralama alıyor derken habertr.net ve TrabzonsporTaraftarının yoğun paylaşımı ve etkileşimi sayesinde oyları sürekli artan Abdülkadir Ömür farkı gittikçe açıyor.

Aynı zamanda ilk kez bir futbolcunun birinci turda %10 barajını geçerek %14 barajına ulaştığı görünüyor.

Habertr'nin paylaşımından önce bu rakam %6 ve 2035 oy iken şu anda Trabzonsporlu Taraftarların yoğun paylaşımı ve katılımıyla kırılması zor bir rekora imza atılıyor.
Bu rekoru dahada sağlamlaştırmak için aşağıda sizinle paylaşılan reklam banneri üzerindeki linke tıklayarak oy verme işlemini gerçekleştirebilir ve facebook sayfamızdan ve diğer platformlardan sayfamızı paylaşarak daha çok insanın oy vermesini sağlayabilirsiniz.

Oy verme işlemi için yapılacaklar çok basit. Linke tıklayarak sayfayı açıyor ve listenin 6. sırasında bulunan Abdulkadir ÖMÜR TRABZONSPOR kısmıdaki tık'ı işaretleyerek sayfa altındaki (VOTA ADESSO)  butonuna basarak oyunuzu verebiliyorsunuz. Ayrıca 2. tur için gözünüz bizde olsun. tekrar sayfalarımızdan duyuru yapacağız.

Oy verme işlemi için link:  Buraya tıklayınız

 

wwwhabertr.net haberine göre  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI