AK Parti Güngören'de Atilla Kırali Sesleri!

AK Parti Güngören İlçe Kongresinde Atilla Kırali'nin ismi ön plana çıktı. Aktifliği ve insan ilişkileri ile ön plana çıkan Kırali'ye delegelerin ve Güngörenli vatandaşların büyük teveccüh gösterdiği gözlemleniyor.
  • 22.07.2017 13:40:58
   
AK Parti Güngören İlçe Kongresinde Atilla Kırali'nin ismi ön plana çıktı. Aktifliği ve insan ilişkileri ile ön plana çıkan Kırali'ye delegelerin ve Güngörenli vatandaşların büyük teveccüh gösterdiği gözlemleniyor.
Ercüment Sever'in görevinden istifa etmesinin ardından AK Parti Güngören İlçe teşkilatında kongre heyecanı yaşanmaya başladı.
Adaylığı konusunda henüz resmi bir açıklama yapmayan Kırali, yakında yapılması planlanan kongre için delegelerden ve partili partisiz vatandaşlardan teveccüh gördüğünü ve bundan onur duyduğunu ifade etti.

AK Parti'nin kişilere endeksli bir siyasi hareket olmadığının altını çizen Atilla Kırali, " Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hizmet yarışının daha efektif olması adına teşkilatlarımızda tabiri caizse bir kan değişimine gidiliyor. Önümüzde 2019 yılında partili cumhurbaşkanlığı seçimi var. Liderimizin ve partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda bu seçim hayati derecede önemlidir. Mühim olan benim değil partimizin başarısıdır. "dedi.
Adaylığı konusunda gecmis kongrelerde yer aldığını bugün böyle bir talebi olmadığını ifade eden Kırali, " Önümüzde bir süreç var. Bu süreç neyi getirir, neyi doğrur, partimiz adına en hayırlısı ne olur önce buna bakacağız. Dediğim gibi AK Parti kişilerle değil, ekip ruhu ile iktidarını sürdüren bir harekettir. " diye konuştu.

ATİLLA KIRALİ KİMDİR?

2004 yılından beri AK Parti Gungören İlçe Yönetiminde çeşitli birim başkanlığı ve 2. başkan görevlerini yuruten Atilla Kırali, aslen Trabzon Surmeneli, 1960 Erzincan doğumlu, Marmara Üniversitesi Ataturk Eğitim Fakultesi mezunu. Sarı basın kartı sahibi olan, çeşitli gazetelerde görev yapan Atilla Kırali özel bir televizyon kanalı kanal t programlar yaptı. Kızılay Güngören Şube Başkanlığını Güngören Kulupler Birligi Başkanlığını Istanbul Amator Futbol Federasyon yonetim kurulu üyeliğini, Tercan Federasyonu Genel Sekreterliğini halen aktif olarak yürüten Atilla Kırali evli ve 3 çocuk babasıdır

   • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI