Atlantis Royal Bakırköy'de

Bakırköy Veliefendi hipodromunun karşısında yer alan Atlantis Royal SPA merkezi, havuzdan Türk hamamına; fitnesten sauaya; masajdan soğuk odaya bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.
  • 08.12.2018 20:04:15
   

Bakırköy Veliefendi hipodromunun karşısında yer alan Atlantis Royal SPA merkezi, havuzdan Türk hamamına; fitnesten sauaya; masajdan soğuk odaya bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Atlantis Royal SPA Merkezi konforu, dekoru ve aydınlatma sistemiyle de dikkat çekiyor.
Sağlık sektörüne yapılan yatırımların giderek arttığı İstanbul'da yenilenen Atlantis Royal tekrar hizmet vermeye başladı. Bakırköy Veliefendi hipodrumunun karşısında yer alan Atlantis Royal SPA merkezi, havuzdan Türk hamamına; fitnesten sauaya; masajdan soğuk odaya bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Atlantis Royal SPA Merkezi konforu, dekoru ve aydınlatma sistemiyle de dikkat çekiyor. Salona girer girmez loş ışıkların altında sizi saran bir dekorla karşılaşıyorsunuz. Dekorun ve ruhunuzu dinlendiren sarı loş ışıkların uzandığı masaj ve spor odalarındaki renkler bile insana huzur veriyor. Atlantis Royal SPA Merkezi'nin işletme müdürü Metin Öztürk ile sporu, sağlığı ve salonun verdiği hizmetleri konuştuk.

 ATLANTİS SPA MERKEZİ YENİLENDİKTEN SONRA NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLER OLDU? 
Salonumuz bazı ilavelerle çok daha verimli hale geldi. İlave hizmetler vermeye başladık. Mesela soğuk odamız var, masajda çok daha profesyonel masörlerle çalışıyoruz. Kadınlara ve erkeklere özel masörler var. Kadınlara haftada bir plates ve fitnes hizmeti verirken şimdi onlara özel haftanın 7 günü hizmet veren bir bölüm yaptık. Yani kadın baskısı burada da kendini gösterdi. (gülüşmeler)

ATLANTİS ROYAL SPA MERKEZİ'NDE NE GİBİ HİZMETLER VERİYORSUNUZ? 
Burada sağlık yönünden her türlü hizmet verilmektedir. Sauna, Türk hamamı, fitnes, kondisyon, plates, buhar odası, soğuk odası, havuz, masaj, kese, jakuzi ve kuaför hizmeti vermekteyiz. Buna ilave olarak çok güzel bir restaurantımız bulunmaktadır. Burada ünlü aşçılarla hizmet vermekteyiz. TESİSTE HERGÜN HERKES İÇİN HİZMET VAR MI? Pazartesi günleri tüm tesis kadınlara tahsis edilmektedir. Çünkü diğer günler kadınlar havuzu ve hamamı kullanamıyorlar. Sadece plates ve fitnes salonu hafta içi her gün hizmet verdiği için kadın üyelerimiz havuzu ve hamamı kullanamıyorlardı şimdi ise sadece bir günü tamamen kadınlara tahsis ederek rahat etmelerini sağlamış olduk. O gün yani Pazartesi günü bütün personel de aynı zamanda kadınlardan olıuşuyor. Bir gün de olsa kadın üyelerimizin tesisi bütün birimleriyle kullanmaları bizim için çok sevindirici.

ATLANTİS ROYAL OLARAK EN ÇOK NELERE DİKKAT EDİYORSUNUZ

Biz salon işletmecisi olarak en çok önem verdiğimiz şey hijyendir. Çünkü verdiğimiz hizmet sadece insanların sağlığı, sağlıklı yaşamaları ve işten sonra stres atmaları için verdiğimiz bir hizmet. Burada yemekten, masaja hatta kuaföre kadar herkes hijyene dikkat ediyor. Eğer dekorla, mimariyle dünyanın en lüks yerini bile yapsanız eğer hijyen bakımından sınıfta kalırsanız hiç bir şeyin kıymeti yoktur. Biz belki en çok sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir hizmet verdiğimiz için şu anda çok ilgi görüyoruz. Bunun için de kendimize ve hizmetimize çok güveniyoruz.

BURADA HİZMET ALMANIN MALİYETİ NEDİR? 
Salona girerken belli bir ücret ödüyorsunuz ve size bir bileklik veriyorlar. Bu asla kimseyi üzmeyecek ve orta halli herkesin rahatlıkla edinebileceği bir hizmet ücretidir. Bu ücretle sabah 08,00'den akşam 24,00'e kadar içerdeki tüm hizmetlerden yararlanıyorsunuz ancak masaj ve kese ayrı bir ücrete tabidir.
Biz salon işletmecisi olarak en çok önem verdiğimiz şey hijyendir. Çünkü verdiğimiz hizmet sadece insanların sağlığı, sağlıklı yaşamaları ve işten sonra stres atmaları için verdiğimiz bir hizmettir. Burada yemekten, masaja hatta kuaföre kadar herkes hijyene dikkat ediyor. Eğer dekorla, mimariyle dünyanın en lüks yerini bile yapsanız eğer hijyen bakımından sınıfta kalırsanız hiç bir şeyin kıymeti yoktur.  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI