Bahçeli, Adana Kozan'da ve Iğdır'da haklarının gasp edildi

MHP'li İl Başkanları Buluşması'nda konuşma yapan Bahçeli, Adana Kozan'da ve Iğdır'da haklarının gasp edildiğini, İstanbul Maltepe'de de önlerinin kesildiğini söyledi.
  • 20.04.2019 18:14:26
   

Yerel seçimlerde MHP'nin yüzde 18.81 oranında oya sahip olduğunu belirten Bahçeli, MHP tuzakları bozarak bu günlere geldiğini söyledi.

Adana, Iğdır ve İstanbul'da haklarının gasp edildiğini belirten Bahçeli, tekrar İstanbul seçimlerinin yenilenmesi gerektiğini açıkladı.

Milletimizin güvenini hayal kırıklığına uğratamayız. MHP tuzakları bozarak bu günlere gelmiştir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kenetlendik ve mücadelenin gerekenlerini beraber yaptık, sırtımızdaki keneleri beraber temizledik.

İftira sahiplerini iman nefsimizle devirdik. Yerel seçimde 1 büyükşehir 10 il, 78 ilçe, 89 belde olacak şekilde 235 belediye başkanlığını kazandık ve bu bir başarıdır. Adana Kozan'da ve Iğdır'da hakkımız yenmiş, İstanbul Maltepe'de hakkımız gasp edilmiştir.

Oy oranımız yüzde 18.81'dir. 18.81, 1881'dir. Bu da Atatürk'ün doğumudur.

"Mazbata almakla iş bitmemiştir"

Ekrem İmamoğlu, terörist Demirtaş'a övgüler düzmekte, Ermeniden Ruma selam göndermekte. İmamoğlu ve partisi büyük bir yanlışın içinde olmuşlardır. Mazbata almak ile iş bitmemiş, son sözü YSK söyleyecektir.

    

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI