Bahçelievler Trabzonlular Derneği, Mehmet Akif Hamza çebi'yi ağırladı

Siyaset üstü bir anlayışla yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla dikkatleri çeken Bahçelievler Trabzonlular Derneği, bir kez daha adından söz ettirdi.
  • 26.03.2018 11:02:53
   

Siyaset üstü bir anlayışla yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla dikkatleri çeken Bahçelievler Trabzonlular Derneği, bir kez daha adından söz ettirdi. CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'yi Dernek Merkezinde ağırlayan Bahçelievler Trabzonlular Derneği Başkanı Sayın Selami Aykut, Dernek olarak siyaset üstü hareket ettiklerini, kapılarının herkese açık olduğunu, özellikle de Trabzonun yetiştirdiği değerleri önemsediklerini ve her fırsatta vatandaşlarımızla buluşturma anlayışı içerisinde olduklarını belirterek ülkenin çok daha güçlü olabilmesi için birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaçlarının olduğunu belirtti.

Mehmet Akif Hamza Çebi de hemşerileriyle buluşmanın, bir araya gelmenin heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek, "Trabzonlu olmanın ayrıcalığını ve önemini sizlerle birlikte olduğumuz şu an da çok daha iyi görüyorum. Sizleri takdir ediyor ve sizleri takip ediyorum. Biliyorum ki, Trabzonlunun olmadığı yerde mutlaka bir şeyler eksiktir." dedi. Güzel bir ortamda geçen buluşmaya CHP İlçe başkanı Mehmet Ali Özkan da katıldı.

Özkan da yaptığı Sohbette "Bahçelievler Trabzonlular Derneği, ilçede çok önemli STK sorumluluğu yerine getiriyor. Sizleri takdir ediyoruz. Çalışmalarınızı takip ediyoruz.Duruşunuz Bahçelievler'in geleceğine yön verecektir." dedi. 11 yaşında Muhammet Ali İyi Sn Akif Hamza Cebi'ye Kemence eşliğinde hoşgeldiniz diyererek kemence calip ve söyledi.Daha Sonra Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Akif Hamza Cebi ile hatıra fotoğrafı cekildi ve Hediye Takdiminde bulundu. Sn Vekilimiz derneğimize üye oldu.

 
   • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI