Dernekpazarı Fatih İlhan Futbol Turnuvası

İstanbul da yaşayan Dernekpazarlılar zaman zaman sosyal etkinliklerle Dernekpazarı Vakfı binasında, zaman zaman da evlerde bir araya gelerek aile,komşu, mahalle bağlarının birleştirilmesine katkı sağlamaktaydı
  • 29.12.2016 00:05:51
   

İstanbul da yaşayan Dernekpazarlılar zaman zaman sosyal etkinliklerle Dernekpazarı Vakfı binasında, zaman zaman da evlerde bir araya gelerek aile,komşu, mahalle bağlarının birleştirilmesine katkı sağlamaktaydı. Üç yıl önce yeni oluşan yönetim etkinlilerine MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI nı ekledi.Bu turnuvada iki amaç vardı.

Birincisi :Yıllardır aynı metropolde yaşadıkları halde birbirini tanımayan nesli birbirleriyle tanıştırıp, kaynaştırmak:

İkincisi : Turnuvadan edilecek gelirle üniversite okuyan Dernekpazarlı öğrencilere burs desteği sağlamak.Proje maya tuttu.Çok güzel sonuçlar elde edildi.

Bu yıl üçüncüsü yapılan turnuva 25.12.2016 tarihinde saat 12:00'da Bahçelievler Olimpik Spor Tesislerinde Vakıf başkanı Dr Mustafa Güveli nin yaptığı açılış konuşması ile başladı. Başkan turnuvanın “kaynaşma” temalı olduğuna ve “centilmenlik” içinde tamamlanması gerektiğine vurgu yaptı. Ayrıca turnuvanın isminin geçen yıl maç sırasında rahatsızlanan kısmen iyileşen ve hala tedavisine devam edilen arkadaşımız Fatih İlhan olarak belirlendiğini dile getirdi. 

Açılış törenine katılan Fatih İlhan da konuşmasında, isminin turnuvaya verilmesinden dolayı çok duygulandığını ve bu davranışlarından dolayı tertip komitesine teşekkürlerini bildirdi.Daha sonra hakem yönetiminde ve sağlık ekibi gözetiminde maçların oynanmasına geçildi.

 

Turnuvaya katılan takımlarımız

1-AKKÖSE MH.
2-ÇALIŞANLAR MH.
3-GÜNEBAKAN MH.
4- GÜLEN MH.
5-KONDU MH
6-MARDADAS 1951 SPOR
7-TAŞÇILAR MH.
8-YENİCE MH.

( fahri Düzenli )  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI