Erdoğan açıkladı! İzmir mitingine kaç kişi katıldı?

İzmir mitingine kaç kişi katıldığını Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı. Erdoğan, 'Resmi rakamı söylüyorum; 120 bin kişi ile İzmir'de mitingimizi yaptık.' dedi.
  • 18.03.2019 08:33:14
   

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Antalya'da düzenlenen mitinginde konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, İzmir mitingine katılan vatandaşların resmi rakamlarla açıkladı. İzmir mitingine 120 bin kişi katıldığı belirlendi.

Erdoğan'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

'120 BİN KİŞİYLE MİTİNGİMİZİ YAPTIK"

Resmi rakamlarla 120 bin kişinin katıldığı İzmir mitingimizi yaptık. 31 Mart'ta İzmir'in istismar siyasetini sandığa gömeceğiz İnşallah. İzmir'de yeni bir başlangıç yapacağına inanıyorum.

'HİÇ BİR HAÇLI BOZUNTUSU YÜKSELİŞİMİZİ DURDURAMAZ'

Dik durdukça Haçlı bozuntuları aramıza giremez. Bizans heveslilerinin akılları başlarına alsın. Haçlı bozuntuları Türkiye'nin yükselişini durduramaz. Biz yanlız Allah'ın huzurunda, rükuda ve secdede eğiliriz.

Minnet borcumuzu, milletimize olan vefa borcumuzu ödemek istiyoruz. Muhalefet gibi söz değil hizmet ve eser üretiyoruz. Biz vatandaşlarımızın kıyafetine, inancına, hayat tarzına kefiliz.

erdogancumhurittifakmiting132143

'SEN BUNU NASIL SÖYLERSİN'

Hatay Belediye Başkanı ne diyor, 'oy yoksa hizmet de yok'. Sen bunu nasıl söylersin? Senin görevin hizmet yapmak. Güneydoğu'da milletvekili çıkaramadığımız yerlere de hizmet götürdük, oralar da bizim vatanımız.

'KİMSE İÇİN AYRIMCILIK YAPMADIK'

CHP, çöp, çukur, çarpık yapılaşma demektir. Seçim dönemlerinde neyi vaat ettiksek onları yapıyoruz.

Siyasetçi ağzından çıkan sözlerin eri olan kişidir. Bay Kemal meydanlarda atıp tutuyor. Mesele vaat ettiklerini gerçekleştirebilmektir.

MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE!

Antalya'da Yeni bir Millet Bahçesi yapıyoruz. Antalya'da sağlık alanında yeni bir devrime imza atıyoruz. TOKİ ile Antalya'da 4432 konut projesini hayata geçirdik. Kepezlileri tapularına kavuşturuyoruz.

"ANTALYA BİZİM VİTRİN, MARKA ŞEHİRLERİMİZDEN BİRİDİR"

Antalya'da 17 yılda 19 baraj 3 gölet yaptık. Antalya'da 10 baraj ve 2 gölet daha yapıyoruz. Antalya-Alanya-Gazipaşa yolu 2 seneye hizmete girecek. Antalya'ya hızlı tren müjdesi. Antalya'yı İstanbul'a Manisa hızlı tren projesi için çalışmalar sürüyor.

"ÇİFTÇİLERİN YARALARINI SARIYORUZ"

Antalya'daki Hortum felaketinden etkilenen çifçilerin yaralarını sarıyoruz. Kılıçdaroğlu'nun amacı üzüm yemek değil, çiftçiyi dövmek. Stokçuluk yapanlar haksız kazanç elde edenlere göz açtırmayacağız.

'BEDELİNİ ÖDEYECEK'

Denizli'de Meral hanım 'Cumhurbaşkanının terörist dediği Denizlili kardeşlerim.' dedi. Hanımefendiyle yargıda hesaplaşacağız. Aydın'da da aynı sözleri tekrarladı. Aydın'da 'Cumhurbaşkanının terörist dediği Aydınlı kardeşlerim.' diyen hanımefendiyle yine yargıda hesaplaşacağız. Çünkü ben böyle bir ifade kullanmadım. Bunun bedelini ödeyecek." dedi.  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI