Hain saldırısı sonucunda şehit olan 4 asker ocağına yas düştü

Teröristlerin hain saldırısı sonucunda şehit olan 4 asker ocağına yas düştü
  • 20.04.2019 18:25:25
   

Milli Savunma Bakanlığı tarafından şehit olan askerlerin kimlikleri belirlendi ve şehitlerinailelerinin baba ocağına ateş düştü.

Hain saldırıda şehit olan dört askerin kimliklerinin açıklanması ile beraber, babaevlerinde fotoğraflara yansıyan görüntüler yürekleri burktu. Şehit olan 4 askerimiz, Erhan Çiyapul, Murat Şahin, Şevket Çetin, Yener Kırıkçı'nın baba ocağına yas düştü.

Acı haber Ankara'ya ulaştı

Çatışmada şehit olan askerlerimizden olan, Sözleşmeli Er Yener Kırıkçı'nın (26) Ankara'da Çubuk ilçesinde yaşayan ailesine, acı haberi gitti. Şehidimizin ailesine haberi eve gelen askeri yetkililer verdi. İki çocuklarından birini kaybeden baba Mustafa ile anne Ayşe Kırıkçı, gözyaşlarına boğuldular ve Türk bayrakları asıldı. Şehidin yakınları ve komşuları, taziyede bulunmak adına eve akın etti.

SADFRGTH

Kırıkkale şehidine ağlıyor

PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan 4 askerden 1'i de Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde olan İzettin köyünde yaşayan Sözleşmeli Piyade Er Şevket Çetin olduğu belirtildi.

adsfghj

Iğdır Şehidi

Şehit düşen er Erhan Çiyapul'un evine de acı haber ulaştı. Hakkari'de düzenlenecek tören sonrasında Iğdır'a gönderilecek şehidin cenazesinin, öğle saatinden sonra memleketi Iğdır'da defnedileceği söylendi.

adsfgfhjgh

Giresun da şehidine ağlıyor

Sözleşmeli Piyade Er Murat Şahin'in şehit haberi de Giresun'da Espiye ilçesinde yaşayan ailesine askeri yetkililer tarafından haber verildi.

Acı haber ile beraber şehidin ailesi de gözyaşlarına boğuldu. Şehidin evine ve sokağa Türk bayrakları asıldı. Şehidin yakınları tarafından ve komşuları da taziyede bulunmak için eve akın ettiler. Bekar olan Şahin'in cenazesi bugün toprağa verilecek.

wasdfgh

    

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI