Hulusi Akar;Berat Kandili'nde üs bölgesine saldırarak ne kadar hain ve kalleş olduğunu gösterdiklerini söyledi

Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı ve Kara Kuvvetleri Komutanıyla beraber sınır birliklerine giderek denetlemeler yaptı. Hulusi Akar, bitme durumuna gelen terör örgütünün, Berat Kandili'nde üs bölgesine saldırarak ne kadar hain ve kalleş olduğunu gösterdiklerini söyledi.
  • 20.04.2019 20:01:29
   

Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı ve Kara Kuvvetleri Komutanı'yla beraber sınırda incelemelerde bulunmak adına Hakkari'ye geldiler. Terörle mücadele operasyonları ile ilgili bilgi alan ve talimatlar da bulunan Bakan Akar, Türkiye Irak sınır hattında dün gece gerçekleşen çatışmaya dair de bilgi aldı.

Çukurca İlçesindeki sınır hattında yer alan Seriberi Askeri Üs bölgesine bölücü terör örgütü tarafından yapılan hain saldırılar sonucu Şehit olan askerlerimiz için Yüksekova havaalanında yapılan uğurlama törenine Milli Savunma Bakanımız Akar da katıldı. 

Akar, bitme noktasına gelmiş terör örgütünün, kandil zamanında üs bölgemize saldırmasının ne kadar hain ve kalleş olduklarını gözler önüne serdiğini söyledi. "Bu saldırılar bizleri yıldırmayacak ve TSK kendisine verilen görevleri artan azim ve kararlılığıyla yerine getirecektir" dedi.

adsxfcbgch   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI