İsmail Şatıroğlu Trabzonlularla Buluşuyor Programında 20 Bin Trabzonluya seslendi

Trabzon Dernekleri Federasyonu Tarafından organize edilen Cumhurbaşkanı Trabzonlularla Buluşuyor Programında salonu Dolduran 20 Bin Trabzonluya seslendi.
  • 27.03.2019 19:51:13
   

Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından geçtiğimiz gün düzenlenen “Büyük Trabzonlular buluşması” gündeme bomba gibi oturdu. Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen Trabzonlular Gecesi programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yılldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bilim ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın yanı sıra Trabzonlu Belediye Başkan Adayları ve 20 bin Trabzonlu katım gösterdi.

TDF Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı Şatıroğlu Gecede yaptığı konuşmada;Biz Trabzonlular olarak memleketin her yerinde varlığımızı hissettiren vatanını ve bayrağını seven bir milletiz vatanına,ezanına,dinine ve bayrağına her zaman sahip cıkan ve uğruna kanlar dökülen bu vatanın evlatları olarak dün ne ise bügünde yine dimdik duruşumuz ile varlığımızı göstermek zorunluluğumuzu hissetmek ve hissettirmemiz asil duruşmuzdan gelir dedi.Gazetea olarak sayın başkana ve yönetimine teşekkür ederiz  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI