İstanbul mitingi ne zaman olacak açıklaması

Yıldırım, 'İnsanların coşkusu çok hoş. İnsanlarla görüştük, esnaf ziyareti de gerçekleştireceğiz. Yoğun bir ilgi var, bu da bizi memnun ediyor. 23 Haziran'da aynı ilgiyi sandıkta da göreceğiz ve işi bitireceğiz' ifadesinde bulundu.
  • 11.06.2019 20:04:31
   

Seçim çalışmaları dolayısıyla Bakırköy'e gelen Yıldırım, vatandaşları selamladı, AK Parti seçim çadırını ziyaret etti. Yıldırım sonra da Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçim çadırını da ziyaret etti.

Yıldırım, "İnsanların coşkusu çok hoş. İnsanlarla görüştük, esnaf ziyareti de gerçekleştireceğiz. Yoğun bir ilgi var, bu da bizi memnun ediyor. 23 Haziran'da aynı ilgiyi sandıkta da göreceğiz ve işi bitireceğiz" ifadesinde bulundu.

Yıldırım, Cumhurbaşkanı'nın miting yapma durumundan vazgeçtiğinin konuşulması sorusuna da Yıldırım, "Miting yapacağını söyledi de sonra vaz mı geçti? Hiç miting kararı alınmadı" yanıtında bulundu.

"Şuan büyük miting programımız bulunmuyor"

Gazetecilerin 31 Mart seçimlerinde miting yapıldığını söylemesi üstüne Yıldırım, 31 Mart artık geride kaldığını vurgulayarak, "Artık yeni kampanya dönemindeyiz, kampanyada neye ihtiyaç bulunuyorsa yaparız" dedi.

Yıldırım, 'Miting olacak mı?' sorularına da şuanlık miting programı olmadığını söyleyerek, gidilen yerlerde vatandaşlarla selamlaşıp, hal ve hatır sorup önerilerin alınacağını, kampanyanın bu şekilde tamamlanacağını belirtti.  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI