Karamollaoğlu'ndan sert sözler

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi adı altında yeni bir parti kurdu. Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, Fatih Erbakan'ın parti kurmasını eleştirdi.
  • 25.11.2018 16:43:14
   

Karamollaoğlu'ndan sert sözler: Hayatta olsaydı, falakaya yatırırdı

İki gün önce, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan parti kurdu. Bu partinin adı da 'Yeniden Refah Partisi' olduğunu açıkladı. 

Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Fatih Erbakan'ın Refah Partisi'ni yeniden canlandırmasına sert tepki gösterdi. Karamollaoğlu konuyla ilgili, doğru bir yaklaşımın olmadını savunurken sözlerine şöyle devam etti:

''HOCAMIZ YAŞASAYDI, FALAKAYA YATIRIRDI''

''Eğer Erbakan hocamız hayatta olsaydı, herhalde kendisini falakaya yatırırdı" dedi.

Temel Karamollaoğlu, Adana'da basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kentteki bir otelde düzenlenen basın buluşmasında açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, yerel seçimlerin, genel seçimler gibi ülke politikalarını değiştiren seçimler olmadığını belirtti. Şöyle devam etti:

''YEREL SEÇİMDE İTTİFAK OLMAYACAK''

“Yeni bir sistemin uygulanmaya başlamasından sonraki yapılan ilk yerel seçimler olduğu için, büyük önem arz ediyor. Yerel seçimler halka en yakın olan kişi ve kurumların seçildiği seçimler oluyor” dedi.

Yerel seçimde ittifakların devam edip edilmeyeceği konusu gündemde olurken Karamollaoğlu, 24 Haziran Genel Seçimleri'ndeki gibi bir ittifakın olmadığını ve olamayacağını, seçim bölgelerinde bulunan teşkilatlarımızın diğer parti teşkilatlarıyla dirsek temasında bulunabileceğini ancak bunun için erken olduğunu ifade etti.

   • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI