Kars Sarıkamış'ın yeni Belediye Başkanı Harun Hayali’den teşekkür mesajı

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Kars Sarıkamış Belediye Başkanı seçilen Harun Hayali, Sarıkamış'lılara teşekkür etti
  • 06.04.2019 10:25:07
   

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Kars Sarıkamış Belediye Başkanı seçilen Harun Hayali, Sarıkamış'lılara teşekkür etti. 
Harun Hayali mesajında seçimi Şehitler Kenti Sarıkamış halkına yakışır bir seçimi tamamladıklarını vurguladı.


Harun Hayali; “Yaklaşık dört ay boyunca yerel seçim heyecanını sizlerle birlikte yaşadık ve Allah'ın izni, sizlerin de verdiği destekle 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıktık. Bu süreçte ben ve diğer aday arkadaşlarım partilerimiz adına çalışmalar yürüttük ve projelerimizi anlattık. Heyecanlı bir propaganda dönemini geride bırakarak seçimleri "Sehitler Kenti Sarıkamış" halkının asaletine yakışır bir olgunluk içerisinde tamamladık.

Bana ve ekip arkadaşlarıma güvenerek, bu onurlu göreve şahsımı layık gördünüz. Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Omuzlarıma yüklediğiniz sorumluluk çok büyük, emanetiniz de çok yücedir. Belediye başkanlığım süresince her zaman emanetinize sahip, güveninize layık olmaya çalışacağımdan emin olmanızı isterim dedi  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI

DİĞER HABERLER