Muhtar adayı Hüseyin Saral : Bu yola para için değil, hizmet etmek için çıktım dedi

Trabzon,Of,Cumapazarı'nda yaklaşan yerel seçimler öncesi Cumapazarı Mahalle Muhtarlığı'na aday olan Hüseyin Saral (49) 'İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır, ben bu yola para için değil, hizmet etmek için çıktım” şeklindeki seçim sloganıyla dikkat çekiyor.
  • 29.11.2018 11:29:00
   

Trabzon,Of,Cumapazarı'nda yaklaşan yerel seçimler öncesi Cumapazarı Mahalle Muhtarlığı'na aday olan Hüseyin Saral (49) "İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır, ben bu yola para için değil, hizmet etmek için çıktım” şeklindeki seçim sloganıyla dikkat çekiyor.

 

Of'abağlı Cumapazarı Mahallesi'nde muhtar adayı olup seçimlere hazırlanan Hüseyin Saral'ın seçim sloganı kadar, seçim vaatleri de mahalle halkının ilgisini çekiyor. ‘İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır' sloganıyla muhtarlık seçimlerine hazırlanan Saral'ın seçim vaatleri arasında; sağlık ocağı, düğün salonu, kütüphane, kreş, ATM,yol çalışmaları, çevre düzenlemesi, gibi projeler de yer alıyor.

Hüseyin Saral, “Garibanlara, yoksullara, dul ve yetimlere, çaresiz kardeşlerimize yardım ve mahallemize 24 saat hizmet verebilmek için evladınız olarak temiz sokak, oyun parkları, eğitim gören öğrencilerimize destek olabilmek için mahallemize muhtar adayıyım. 

Herkesin kardeşçe, dostça yaşayacağı bir mahalle yapmak yolunda elimden geleni yapmaya çalışacağım. Dürüst, sağlam bir kadroyla mahallemiz için hizmete talibim” dedi.   • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI