Onay Şahin Yepyeni klipi Ben Babamın Oğluyum ile sevenlerini kendine hayran bıraktı

Karadeniz'in sevilen sanatçısı Onay Şahin Yepyeni klipi Ben Babamın Oğluyum ile sevenlerini kendine hayran bıraktı.
  • 12.05.2019 14:37:25
   

Onay Şahin efendi kişiliği ile saygısı ve sevgisiyle Karadeniz insanının kalbini kazanmayı başaran ender sanatçılarından biri oldu. Yeri geldi şarkılarına Aşkı kattı yeri geldi Karadeniz'in dertlerini derelere döktü yeri geldi radar cezalarına son verdi şarkılarında Onay Şahin

Yaptığı albümlerde bir çok klipe imza atan sanatçı daha önce Onaylı Kaideler, Horon Düzü, İspendam, Oksodi ve Livera gibi albümlerle piyasada sesini duyurdu.

Şimdi gelelim Onay Şahin'in son klipine bizlerde sizler gibi yeni çalışmayı merak ediyoruz hayden o zaman klibi izleyelim

Klip İçin Tıkla

https://youtu.be/xImzkIhLl28

Onay Şahin Kimdir ?

1981 yılında Çaykara'nın Şahinkaya Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Trabzon'da, liseyi ise Gümüşhane'de tamamladı. 2003 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Burdur'da yaptığı vatani görevinin ardından yine annesinin ‘Oğlum devletin kapısına bir anahtar uydur' telkinleriyle tekrar üniversite sınavına hazırlanan Onay Şahin girdiği bu sınavda da başarı gösterdi ve Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı.

Şahin, 2008 yılında bu bölümü de başarıyla bitirdi. 4 çocuklu ailenin en küçük bireyi olan Onay Şahin adının ‘Onay' olmasının ilginç hikayesini de anlattı. 10 aylık olarak doğduğu için Trabzon'daki Doğum Hastanesi doktorları tarafından kendisine Onay adı verildiğini belirterek, 7 kilo ağırlığında tombul bir bebek olarak dünyaya geldiğini söyledi.

Müzik çalışmalarına 12 yaşında babasının hediye ettiği bir kemençe ile başlayan Onay Şahin yüksek öğrenimi sırasında bir süre solistlere kemençe sanatçısı olarak eşlik etti. Bu sırada derleme faaliyetlerine devam etti.  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI