Trabzonlu Kardeşlerim

Trabzonlu Kardeşlerim

Umut Yılmaz
umutyilmaz@gazetea.com
  • 06.06.2019 13:06:38
  •    

 

Yazdıklarımı Kişisel Algılamanızı İstemem Ancak Bazı Gözlemlerimi Paylaşmak İstiyorum.

Sanırım 2011 di Reis Fenerbahçe'ye Yakın Diye O Dönemlerde Seçimlerde chp Belediye Başkanlığını Almışlığını veya Millet Vekilliğinde Destek Vermeyişinizi Sizin Yapınız, Fıtratınızın Gereği Görüyoruz ve Bu Yapınıza Takılmadan Sizleri Hala Seviyoruz.

Fenerbahçe Düşmanlığınızı ve Trabzon Sevdanıza Saygım Var Elbette, Ancak Aynı Tepkiyi Fenerbahçe Maçını Özel Locada Seyreden ve Fenerbahçe'nin Yanında Olduğunu İfade Eden Ekrem Müdafaya GÖSTERMEYENLERİ.

Teröre Teröriste Olan Kin ve Nefretinize ve Vatana Olan Bağlılığınıza Şahidim ve Bu Konuda Sizi Sonuna Kadar Desdeklerim ve İnanırım.

Ancak Teröre Kurban Verdiğimiz Evladımız Eren Bülbül İçin Bir Tek Taziye Mesajı Olmayan, Cenazesine Dahi Gitmeyen, Şimdilerde Bayram İçin Trabzon'a Gidip Miting Düzenleyen ve Bu Gidişte de Şehit Eren Bülbülün Mezarına Gitmeyen Ekrem Beye Bunun Hesabını Sormayıp Tepki KOYMAYANLARI.

Milliyetçi Yapınızı ve Milliyetçilik Ruhunuzu Biliyoruz ve Bundan Dolayı Sizleri Takdir Ediyoruz, Elbette İnsan İnsanına Sahip Çıkmalı.

Ancak Trabzonunuzun Bağrından Çıkan Dört Bakanınızı, İstanbul'umuzun 25 İlçesinde 7 Belediye Başkanımızı Görmeyip, Rum Polemiğinde Ben Rum Değilim Bile Diyemeyen Adamın Yanında DURANLARI.

Samimi Bulmuyoruz.
Milli ve Dürüst Görmüyoruz.
Trabzonu ve Trabzonluları Temsil Ettiğini Düşünmüyoruz.

  • Etiketler:
   

FACEBOOK YORUMLARI

SİTE YORUMLARI